Tájékoztató a digitális tanrendről

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy március 16-a, hétfőtől – bizonytalan ideig – országos szinten bezárnak az iskolák.

Új oktatási forma, a tantermen kívüli, digitális munkarend lesz érvényben. Erre az államtitkárság szakmai ajánlásokat fog tenni, melyeket figyelembe véve intézményünk is kidolgozza, hogyan tudja megvalósítani azt. Addig is szíves türelmüket kérjük. Kövessék nyomon üzeneteinket, melyeket elsősorban az osztályfőnökökön keresztül juttatunk el Önökhöz. Honlapunkat folyamatosan frissítjük az aktuális információkkal, tudnivalókkal. Kérjük, hogy kísérjék figyelemmel a Kréta felületét, üzeneteit is. Az iskolát és az oktatást érintő kérdésekben kizárólag ezekről a felületekről tájékozódjanak.

Az iskolánk teljeskörű fertőtlenítő takarítását rendeltem el, ezért kérem Önöket, hogy gyermekük tanszereit, ruhaneműit vigyék haza. Erre hétfőn 8-14 óráig és kedden 14-18 óráig van lehetőségük.

Figyeljenek gyermekeikre, hogy minél kevesebbet járjanak össze, ne csoportosuljanak, hanem maradjanak otthon a fertőzés elkerülése érdekében.

Tisztelettel: