English version

Alapítványunk célja, a Gyömrői Fekete István Általános Iskola tanulóinak támogatása:

• Tanulmányi és más versenyek, vetélkedők szervezéséhez támogatás, nyertesek díjazása
  • Iskolai és más kulturális, szabadidős programok támogatása (osztálykirándulás, tanulmányi kirándulások, színház látogatások)
  • Diáksport-versenyek, a rendszeres testmozgás ösztönzéséhez támogatás (sportversenyek, túrázások)
  • Alapítványunk fő bevételi forrása az SZJA 1 %-ból befolyó összeg, a papírgyűjtés, a farsangi bevétel, valamint a szülők és vállalkozók által nyújtott támogatás
  • Az anyagilag hátrányos helyzetben élő gyermekek segítése (étkezés, osztálykirándulás, táborozás, színház látogatás, tankönyvek-taneszközök).

Minden évben jelentős összeggel támogatjuk:

• az országos és megyei feladatmegoldó versenyeken résztvevő gyerekeket
  • az úszásoktatás résztvevőit
  • a gyermeknapok költségeit teljes mértékben alapítványunk állja
  • a szabadidős programokat
  • a nyári táborokat
  • a tavaszi osztálykirándulásokat (már évek óta meg tudjuk valósítani azt, hogy egyetlen gyerekünk sem marad itthon anyagi okok miatt).
  • FIAI Filmstudio munkáját

• FIAI Filmstudio közvetlen támogatása:

Az alapítvány adószáma:

19182559-1-13

Számlaszám:

Együtt az iskoláért Alapítvány

Takarékbank Zrt.

Minden támogatónknak ezúton is szeretnénk köszönetet mondani!
Gyömrő, 2017. március 8.

a Kuratórium elnöke

Az alapítvány nyitott minden magyar vagy külföldi természetes és jogi személy számára, akik egyetértenek céljaival, és azok megvalósulását pénzbeli, tárgyi adományokkal vagy bármilyen más módon segíteni kívánják.
Kérjük, amennyiben egyetért az alapítvány célkitűzéseivel, úgy az 1996. évi CXXVI. törvény alapján személyi jövedelemadójának 1 %-val támogassa „Együtt az iskoláért” Alapítványunkat!