NEMZETKÖZI KENGURU MATEMATIKAVERSENY

Alsó tagozatos diákjaink közül ebben az évben is sokan vettek részt a Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen. Legszebb eredménnyel büszkélkedhet közülük Szluka-Nagy Kende 2. a osztályos tanuló, aki Pest megyében 778 tanuló közül 5. helyezést ért el, nemzetközi szinten pedig 4852 versenyző közül a 24. helyen végzett.

VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY VASADON

Iskolánkat három alsó tagozatos tanuló képviselte: Suba Hanna 2. a, Ökrös Bere 2. c és Dulai Dorina 3. a osztályos tanulók. Suba Hanna 2. a osztályos tanuló II. helyezést ért el.

MAGLÓDI REGIONÁLIS NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY

Farkas Lilla 3. a osztályos tanuló a Maglódi Regionális Népdaléneklési Versenyen ezüst minősítést kapott.

MEGYEI MEZEI FUTÓBAJNOKSÁG

II. korcsoportos lányok
Kámán Lili 3. helyezett és ezzel országos döntőbe jutott!
Gócsa Emma 69. hely, Szabó Zsófia 95. hely, Badari Maja 141. hely
Csapatban 13. hely

II. korcsoportos fiúk
Nagy Levente 13. hely, Szervánszky Botond 27. hely, Balogh András 41. hely, Vadászi Patrik 44. hely, Valler András 65. hely, Galli Milán 80. hely, Diriczi Soma 119. hely, Sztankó Áron 129. hely
Csapatban 4. hely

III. korcsoportos lányok
Lázár Maja 9. hely, Rácz Lotti 47. hely, Olasz Izabella 115. hely, Ugron Anna 116. hely
Csapatban 10. hely

III. korcsoportos fiúk
Nagy Barnabás 9. hely, Galli Dominik 44. hely, Kis Kolos 45. hely, Böröcz Bertalan 88. hely, Veréb Konrád 108. hely
Csapatban 6. hely

IV. korcsoportos lányok
Fiers Míra 11. hely, Kavalecz Letícia 28. hely, Váczi Réka 33. hely, Szabó Barbara 50. hely, Mirity Míra 57. hely, Márton Médea sérülés miatt helyezés nélkül fejezte be a versenyt.
Csapatban 5. hely (szoros küzdelemben 2 ponttal lemaradva a dobogóról)

VÁROSI MATEMATIKA VERSENY

5. évfolyamon:
I. Kisberk Kamilla
II. Bárdos Boróka

6. évfolyamon:
I. Tóth Nimród Benedek
II. Baksa Máté
III. Urbán Anita

7. évfolyamon:
I. Osváth Fülöp
III. Farkas Ádám

8. évfolyamon:
I. Pálfi Lili Lotti

KAZINCZY VERSENY

5-6. évfolyam
I. helyezés Ugron Anna (6.b)
VI. helyezés Aschenbrenner Sára (6.a)

7-8. évfolyam
III. helyezés Szeles Gergő (7.c)

ORSZÁGOS HEGEDŰVERSENY

I.helyezés Balaton Környéki Megyék Vonós Találkozója kategóriájában Boza Bence 3.b

Gyömrői Weöres Sándor AMI nevezte

VÁROSI RAJZVERSENY Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és AMI hagyományosan meghirdetett városi rajzverseny –A pillanat varázsa téma

I.helyezés Béki Botond és Vághy Anna
dicséretet kapott Gellért Johanna és Propszt Zétény

ÚNYI ISTVÁN RAJZPÁLYÁZAT 2023/2024 EREDMÉNYEK

1-2. osztályos korcsoport
III. helyezés – Keresztesi Karina (1.o.)
3-4. osztályos korcsoport
I. helyezés – Boza Bence (3.o.)
5-6. osztályos korcsoport
I. helyezés – Horváth Vivien (6.o.)
II. helyezés – Seiben István (5.o.)
III. helyezés – Rusvai Luca Júlia (5.o.)
7-8. osztályos korcsoport
II. helyezés – Turczay Mirjam (7.o.)
II. helyezés – Farkas Jázmin (8.o.)
III. helyezés – Palotás Lilla (7.o.)

DICSÉRETBEN RÉSZESÜLT TANULÓINK:

Martovics Elina (3.o.)
Kerepesy Anna (3.o.)
Rusvai Mici Anna (5.o.)
Kovács Dávid Attila (6.o.)
Pehánszki Léna (6.o.)
Olasz Izabella (6.o.)
Szentinek Vanda (6.o.)

VII. „Mesebeszéd” Regionális Mesemondó Verseny Maglódon

Első helyen végzett Sziklai-Méhész Blanka 4.a, harmadik helyen végzett Zsedényi Bence 4.b és a zsűri különdíját kapta Török Boróka 4.a osztályos tanulónk.

Tápiószecsői futónap (szeptember)
Gyermek II. korcsoport
Leány:
II. helyezett: Kámán Lili 5.b
III. helyezett: Rácz Lotti 5.a
VI. helyezett: Olasz Izabella 6.b
Fiú:
VI. helyezett: Márton Marcell 7.a
Serdülő korcsoport
Leány:
II. helyezett: Szabó Barbara Laura 8.b
VI. helyezett: Tóth Zsófi 7.a