Koronavírus híradó

Tisztelt Szülők!

A Monori Tankerület ajánlása alapján a tavaszi szünetig az összes Lázár Ervin Program keretében szervezett színházi és cirkuszi előadásokat lemondtuk (ez érinti a 4., 6., 7., 8. évfolyamokat). Megkértem azokat a pedagógus kollégáimat, akik saját szervezésben készülnek külső programra márciusban, hogy halasszák el azokat egy későbbi időpontra. A tavaszi szünet utáni programokról egyelőre még nem döntöttünk. Ezek sorsáról később fogunk dönteni, döntésünkről a szülőket folyamatosan tájékoztatjuk.

Az alsó tagozaton minden tanteremben, a felső tagozaton pedig a mosdókban található kézfertőtlenítő folyékony szappan. Ezek helyes használatára a pedagógusok felhívták a gyerekek figyelmét. Az alsó tagozat bejáratánál a szülők számára is található egy folyékony kézfertőtlenítő, amelyet a polgármesteri hivatal biztosított. A holnapi nap folyamán kérni fogom Gyenes Levente polgármester urat, hogy az önkormányzat helyezzen ki egyet a felső tagozatos épület bejáratához is.

A Kréta faliújságján a Monori Tankerület a koronavírus járvánnyal kapcsolatos tájékoztatóját minden szülő megkapta a mai napon. Javasoltam az osztályfőnököknek, hogy az ebben szereplő rövid videót az iskolában is tekintsék meg a gyerekek az elkövetkezendő napokban. Kérem a szülőket, hogy a pánikhangulat elkerülése érdekében a koronavirus.gov.hu oldalról tájékozódjon mindenki az aktuális helyzetről.

Az iskolai március 15-i ünnepséget a felső tagozat pénteken az 5. órában felvételről fogja megtekinteni a saját termében. Az ünnepségre az 5. évfolyamosok készültek műsorral, melyet a csütörtöki főpróbán Nagy Mátyás kollégánk rögzít, és ezt fogjuk levetíteni a felső tagozatosoknak. Kérem, hogy a gyerekek ünneplő ruhában jöjjenek pénteken és viseljenek kokárdát a nemzeti ünnep alkalmából. Március 13-án, pénteken az ünnepséggel a tanítás befejeződik iskolánkban. Étkeztetés és napköziotthonos foglalkozás lesz ezen a napon.

A koronavírussal kapcsolatos fejleményekről, teendőkről tájékoztatni fogjuk a szülőket, ezért kérjük, hogy honlapunkat folyamatosan látogassák és olvassák.

Tisztelettel: