Megyei Mezei futóbajnokság

Szerdán reggel izgatottan indult útnak kis csapatunk Gödöllőre, hogy részt vegyünk a mezei futóversenyen. Három korcsoportban 5 csapattal neveztünk, összesen 27 tanulót. Megérkezésünk után felvettük a névre szóló chip-es időmérővel ellátott rajtszámokat és lepakoltuk táskáinkat. Gergely Éva néni vezetésével bejártuk az útvonalakat, megbeszéltük, hol mire kell figyelni a verseny során. 11 órakor a II. korcsoportos lányok kezdték meg a versenyzést, őket követték a fiúk, majd a III. korcsoportosok és végül 12:15-kor a IV. korcsoportos lányokkal zártunk. Tanulóink hatalmas küzdésről tettek tanúbizonyságot a verseny során (minden futamban voltak sportiskolások, igazolt atléták és nehezítette még a rajtot a 200 körüli induló létszám is).

Eredményeink:
II. korcsoportos lányok
Kámán Lili 3. helyezett és ezzel országos döntőbe jutott!
Gócsa Emma 69. hely, Szabó Zsófia 95. hely, Badari Maja 141. hely
Csapatban 13. hely

II. korcsoportos fiúk
Nagy Levente 13. hely, Szervánszky Botond 27. hely, Balogh András 41. hely, Vadászi Patrik 44. hely, Valler András 65. hely, Galli Milán 80. hely, Diriczi Soma 119. hely, Sztankó Áron 129. hely
Csapatban 4. hely

III. korcsoportos lányok
Lázár Maja 9. hely, Rácz Lotti 47. hely, Olasz Izabella 115. hely, Ugron Anna 116. hely
Csapatban 10. hely

III. korcsoportos fiúk
Nagy Barnabás 9. hely, Galli Dominik 44. hely, Kis Kolos 45. hely, Böröcz Bertalan 88. hely, Veréb Konrád 108. hely
Csapatban 6. hely

IV. korcsoportos lányok
Fiers Míra 11. hely, Kavalecz Letícia 28. hely, Váczi Réka 33. hely, Szabó Barbara 50. hely, Mirity Míra 57. hely, Márton Médea sérülés miatt helyezés nélkül fejezte be a versenyt.
Csapatban 5. hely (szoros küzdelemben 2 ponttal lemaradva a dobogóról)

Gratulálunk minden résztvevőnek!
Kámán Lilinek sok sikert az április 10-i országos döntőre!
Tamás Kornélia